Termin: 29.02.2016
Lokalizacja: Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Szczegóły wydarzenia


Już po raz trzeci Studio Tańca R zaprasza wszystkich miłośników tańca na wyjątkowe widowisko taneczne przygotowane przez tancerzy oraz instruktorów Studia Tańca R pt. „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” w reżyserii Karoliny Moskal-Flagi, Natalii Ferlak oraz Magdaleny Światłoń. Tym razem patronat honorowy nad wydarzeniem objął Józef Tomal Starosta Powiatu Myślenickiego. Spektakl odbędzie się 29 lutego w sali widowiskowej Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu o godz.18.30.

„Harry Potter i Kamień Filozoficzny” to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych serii książek i filmów, opowiadającej o młodym czarodzieju, którego podczas swoich 11-stych urodzin odwiedza brodaty mężczyzna informując go o tym, że jego dotychczasowe , nudne życie ulegnie całkowitej zmianie. Chłopiec trafia do szkoły magii, w której nauczy się nie tylko latania na miotle, wróżbiarstwa, tajemnic sztuki eliksirów, ale przede wszystkim pozna wspaniałych wiernych mu przyjaciół wraz z którymi będzie szukał tajemniczego Kamienia Filozofów, symbolu siły i władzy, by ten nie wpadł w niepowołane ręce.

Spektakl „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” w wykonaniu tancerzy Studia Tańca R to prezentacja nie tylko umiejętności tanecznych, ale i aktorskich. Barwne kostiumy, rekwizyty oraz wspaniała muzyka doskonale współgra z prezentowanymi choreografiami w stylach takich: jazz, show dance, broadway jazz, street dance, dancehall, contemporary dance, a także zumba dance, wykonanymi przez prawie 120 tancerzy w wieku od 3 do 21 lat.

Organizatorzy gwarantują świetną zabawę i wspaniałe widowisko taneczne.

Rezerwacja biletów pod numerem telefonu 602-760-757.

Serdecznie zapraszamy!

ORGANIZATORZY: STUDIO TAŃCA "R" 

PATRONAT: Starostwo Powiatowe w Myślenicach

PARTNERZY: Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Szkoła Osiński

PATRONAT MEDIALNY: Myślenice iTV, SEDNO, sulkowice.org.

cookies 2013

addarticle