Termin: 05.03.2016
Lokalizacja: Sułkowicki Ośrodek Kultury

Na występ tego topowego kabaretu zapraszamy już dzisiaj. Grupa pokaże program "Moda na Nowaki", a ich występ odbędzie sie 5 marca 2016 roku o godzinie 15.30 w Sułkowickim Ośrodku Kultury.

Nowaki to młoda, zdolna i wybitnie energetyczna trójka zielonogórskich artystów. Ich praca od kilku lat przynosi rezultaty w postaci wypełnionych po brzegi sal i śmiejącej się widowni, która polubiła ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej. W skład kabaretu wchodzą Adrianna Borek – kobieta, potrafiąca wcielić się w każdą postać, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg – pełni energii, którą zarażają widownię, świetnie sprawdzający się także w roli konferansjerów.

Ich najnowszy program „Moda na Nowaki” to dowód na to, jak popularnym i lubianym kabaretem jest obecnie ten zespół. W spektaklu kabaret przedstawia swoje największe hity i cały wachlarz absurdalnych i zaskakujących postaci, które są zabawną odpowiedzią na naszą codzienność. Nowaki zgłębiają tematykę kobiecego wybierania się na przyjęcia i męskiego spojrzenia na ten problem. Ich skecze dotyczą także perypetii nauczycieli na wycieczce klasowej, dylematów generała na zakupach i ostrzegają przed pewnym osobliwym hotelem.

Młodość i doświadczenie Nowaków procentują na każdym występie. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę. Kabaret Nowaki potrafi zarazić dobrym humorem najbardziej ponurego widza.


Zapraszamy do Sułkowickiego Ośrodka Kultury na "Moda na Nowaki"

Miejsce: SOK - Sułkowice, ul. 1 Maja 70

Data: 05.03.2016 r.

Godzina: 15.30

Cena biletu: 50 zł

Bilety do kupienia w Sułkowickim Ośrodku Kultury
ul. 1 Maja 70 od poniedziałku do piątku- w godzinach 8.00- 21.00

lub przez internet na stronie www.kabaretowebilety.pl


 

cookies 2013

addarticle