Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego w Poznaniu to kolejny przystanek w karierze fryzjerskiej dla braci Kania z Biertowic. To też kolejny występ i sukces. Adam wywalczył Mistrzostwo Polski w kat. junior strzyżenie awangardowe, a starszy – Przemysław został I vice Mistrzem Polski w kat. senior fryzur technicznych.

Do wygranych spod ich szyldu możemy się już przyzwyczaić. Dzięki wielkiej pasji, talentowi, doświadczeniu, ogromnemu zaangażowaniu w to co robią osiągają kolejne sukcesy. Jak sami podkreślają na fb „półtorej miesiąca przygotowań, przy czym ostatni tydzień to totalny maraton. Rekordowy 22 godzinny trening, litry rozpylonego lakieru, tyle pomocy z każdej strony!”

Udział w zawodach i wygrana to ogromny prestiż i w branży fryzjerskiej. Dodatkowo jest to też reklama i atut dla obecnych i przyszłych klientów salonu fryzjerskiego, że fryzjer jest na bieżąco z trendami.

Wizyta w salonie fryzjerskim ma być przyjemnością, chwilą relaksu dlatego klienci bacznie zwracają uwagę na takie osiągnięcia, charakter i umiejętności osoby, której powierzają swój wizerunek. O to nie muszą się martwić ci, którzy korzystają z usług salonu w Biertowicach, gdzie na półkach jest mnóstwo pucharów i medali.

W tegorocznych przygotowaniach pomogli Małgorzata Strug-Zgrzywa właścicielka MStudio, a dla naszych pasjonatów trenerka i mentorka, której „poświęcenie w doprowadzeniu fryzur do perfekcji sięgało granic ludzkiej wytrzymałości fizycznej...dzięki Marcinowi za pomoc i wspólnie spędzony czas. Fajnie było sobie przypomnieć klimat dawnych treningów. Ogromne podziękowania dla Klaudii Fus z Klamociarni za pomoc w przygotowaniu ozdób, biżuterii i strojów, Ewelinie Beauty - wizaż za wspaniałe makijaże.”

Stara maksyma mówi, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego już dzisiaj czekamy na kolejne sukcesy. Nasi mistrzowie zapowiadają, że „pewne plany i marzenia już są”. Gratulując wygranej czekamy więc na ich realizację i kolejne dobre wiadomości.

Więcej informacji o braciach Kania na ich profilu na fb - <tutaj>

cookies 2013

addarticle