Opisane poniżej produkty reklamowe pozwalają na przeprowadzenie kampanii zgodnie z oczekiwaniami z uwzględnieniem różnych budżetów reklamowych.


Artykuł sponsorowany
Cena: 90 PLN / tydzień 25 PLN / reklama wygasa 30.06.2017*
Usługa obejmuje umieszczenie artykułu w dowolnym dzile. Artykuł może zawierać zdjęcia w formacie JPG (max 3). Artykuł przez okres 7>30 dni schodzi rotacyjnie w dół oraz jest widoczny na stronie głównej lub w wybranym dziale.

Wszystkie wymiary dotyczące reklam są podane w PX (pikselach).

Mega bilbord
rozmiar: 1001 x 100>300
pliki: gif, jpg
waga: 120 kB
cena: 350PLN/tydzień (450zł/miesiąc) 25 PLN / reklama wygasa 30.06.2017*
emisja: odsłony w systemie rotacyjnym w górnej części strony. Do ceny należy doliczyć 100PLN jeśli reklama ma pojawiać się przy konkretnym dziale lub artykule.

Baner prawy
rozmiar:240 x 125
pliki: gif, jpg
waga max: 130 kB
cena: 90PLN/tydzień (150zł/miesiąc) 25 PLN / reklama wygasa 30.06.2017*
emisja: odsłony w systemie rotacyjnym w prawej części strony.

Baner w kategorii
rozmiar:240 x 125
pliki: gif, jpg
waga max: 130 kB
cena: 90PLN/tydzień (150zł/miesiąc)  25 PLN / reklama wygasa 30.06.2017*
emisja: odsłony wg kolejności dodawanych treści do kategorii.


* Reklamy są emitowane do dnia 30.06.2017, po tym terminie reklama nie będzie emitowana. Wszystkie reklamy po 25 PLN bez względu na czas zakupu reklamy i przekazania plików do publikacji. Reklama zostaje emitowana po zapłaceniu kwoty 25 PLN (opłaceniu faktury). Promocja ograniczona czasowo i ilościowo. Do kwoty 25 PLN doliczany jest podatek VAT. Więcej informacji po 17.00 pod mailem: redakcja@sulkowice.org

Wymogi techniczne

 • Kreacja .GIF lub .JPG
  • Kreacja musi mieć wagę oraz rozmiar zgodny z opisem w tabeli.
 • Kreacja .SWF
  • Kreacja musi mieć wagę oraz rozmiar zgodny z opisem w tabeli oraz musi być wykonana w technologii flash maksymalnie do wersji 7.0.
  • Plik nie może wymieniać danych z zewnętrznymi serwerami; zabronione jest odwoływanie do innych plików oraz korzystanie z opcji wczytywania plików.
  • Zabronione jest używanie skryptów zmieniających rozmiar i położenie okna przeglądarki.
  • Plik nie może zapisywać ani zmieniać pliku cookie.
  • Film nie może utrudniać korzystania ze stron przez wywoływanie ostrzeżeń, błędów i innych niepożądanych zdarzeń.
  • Jeśli w materiale obecny jest dźwięk, nie może być zapętlony.
  • Wyświetlenie pliku w przeglądarce nie może powodować obciążenia procesora na komputerze klienta, przekraczającego 40% dla komputerów klasy Pentium III oraz 25% dla komputerów klasy Pentium IV.

 


Chętnie pomożemy Państwu dobrać odpowiednie połączenie produktów reklamowych, do Państwa potrzeb i oczekiwań. Wszystkie prezentowane ceny, są cenami netto i aby otrzymać cenę brutto należy doliczyć do nich 23% VAT. Jeżeli pomimo przedstawionych informacji, macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

 Procedura zamawiania reklamy:

Jeżeli masz jakieś pytania, do których odpowiedzi nie znalazłeś na tej stronie, służymy pomocą. W sprawie reklamy proponujemy kontaktować się z Maćkiem (maciek(at)nagranie.com).

Jeżeli jesteś zdecydowany na określoną formę reklamy:

 1. Wyślij na adres redakcja(at)sulkowice.org informację o tym, jakie formy reklamy zamawiasz (forma i okres zamówienia), od którego dnia rozpocząć ich emisję (brak daty oznacza termin niezwłoczny), dane do faktury (nazwa firmy, adres, kod pocztowy, nip) i ewentualnie na jaki adres przesłać oryginał faktury (jeżeli inny niż dane płatnika).
 2. W ciągu jednego dnia roboczego otrzymasz w e-mailu zwrotnym fakturę pro forma zgodną ze złożonym zamówieniem. Jeżeli popełnimy błąd w wystawionym dokumencie, będziesz miał możliwość jego zgłoszenia.
 3. Przesłaną fakturę pro forma należy możliwie szybko opłacić na wskazany numer konta i kwotę wyszczególnioną na fakturze pro forma.
 4. Po dokonaniu przelewu lub jeszcze podczas zamawiania reklamy należy wysłać pliki zawierające reklamę firmy (zgodnie z wymogami technicznymi).
 5. Kiedy wpłata zostanie zarejestrowana rozpocznie się emisja reklamy (we wskazanych w zamówieniu terminach). Jeżeli będą jakieś błędy w plikach z reklamami, poinformujemy o tym e-mailem. Okres ekspozycji liczony jest dopiero od momentu uruchomienia reklamy.
 6. Po opłaceniu i uruchomieniu reklamy, wystawiamy zapłaconą fakturę VAT, której oryginał przesyłamy pocztą na wskazany adres.

cookies 2013

addarticle