Jesteś organizatorem wydarzenia, które może zainteresować naszych czytelników? Nasz serwis bardzo chętnie obejmuje patronatem różnego rodzaju imprezy tematyczne i wydarzenia kulturalne. Napisz do nas, a na pewno skontaktujemy się z Tobą.

Jak wygląda współpraca z nami przy patronacie medialnym?

Na stronie głównej zamieszczamy cykl publikacji o nadchodzącym wydarzeniu uzupełniony o materiały graficzne. Dodatkowo w boksie zlokalizowanym w prawej kolumnie serwisu zamieszczamy baner lub logo imprezy, której patronujemy wraz z odnośnikiem prowadzącym do strony organizatora lub strony na naszym serwisie z opisem wydarzenia w którym znajduje się link do organizatora wydarzenia. W trakcie trwania patronatu jesteśmy w stałym kontakcie z organizatorem, a na koniec zamieszczamy relację z tego wydarzenia. Relację sporządzamy na podstawie przesłanych do nas materiałów. W większości przypadków publikowana jest również fotorelacja.

W przypadku objęcia przez nas danego wydarzenia patronatem, oczekujemy zamieszczenia naszego logotypu na stronie internetowej oraz w materiałach promocyjnych, a także otrzymania zaproszeń lub akredytacji na imprezę. Wszystkie kwestie współpracy ustalamy jednak indywidualnie dostosowując je do specyfiki imprezy.

Dlaczego warto z nami współpracować?

W każdym przypadku podchodzimy profesjonalnie do swojego zadania i staramy się przekazać naszym czytelnikom jak najwięcej informacji o objętym patronatem wydarzeniu.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami: e-mail: redakcja(at)sulkowice.org

cookies 2013

addarticle