Kategoria: Sponsorowany

Prywatny Gabinet Logopedyczno-Pedagogiczny w Sułkowicach

Jeśli czasem zastanawiasz się czy Twoje dziecko nie mogłoby sobie lepiej radzić w szkole (przecież jest zdolne i wiesz, że potrafi) lub niepokoi Cię myśl, że mówi niewyraźnie lub po prostu inaczej niż rówieśnicy – przeczytaj ten tekst.

Czytaj więcej...

Kategoria: Sponsorowany

W TnT zjesz smaczny obiad

Kultowy lokal TnT w Sułkowicach od niedawna poszerzył swoją ofertę dodając do menu nowe pozycje. Dotychczas można było kupić pizzę, frytki i jedynie tu tak smakującego "markowego hamburgera". Lokal poszerzył swoje menu o kolejne dania kuchni włoskie, i polskiej. Bedzie więc można smacznie zjeść za dobrą cenę. Zamawiając DANIE DNIA dostaniemy zupę i drugie danie w cenie zaledwie 14,99zł.

Czytaj więcej...

Kategoria: Sponsorowany

Sklep sieci handlowej BIGA otwarty w Sułkowicach!

W sobotę, 11 maja na mapie małopolski pojawił się kolejny punkt handlowy pod szyldem BIGA. Sklep popularnej sieci z tanią odzieżą został otwarty w Sułkowicach na ul. Szkolnej 3. Zainteresowanych otwarciem BIGA w Sułkowicach nie brakowało. Mieszkańcy gminy zjawili się licznie 11 maja już od wczesnych godzin porannych, aby uczestniczyć w tym niecodziennym wydarzeniu. Zdecydowana większość zebranych znalazła coś dla siebie w bogatym asortymencie nowego punktu handlowego BIGA.

Czytaj więcej...

Kategoria: Sponsorowany

Nowy gabinet rehabilitacji i masażu na starej plebanii

W budynku starej plebani w Sułkowicach otwarty został gabinet z zabiegami masażu leczniczego i rehabilitacyjnego. Podczas masażu relaksujemy ciało i umysł, rozluźnione zostają miejsca pełne napięcia i bólu. Masaż regeneruje mięśnie, zmniejsza ich napięcie, działa przeciwbólowo. Regularne korzystanie z masażu polepsza nasze samopoczucie po ciężkim dniu zmagań z codziennymi problemami.

Czytaj więcej...

cookies 2013

addarticle